YORK uwiąz MILO różowy
NA ZAMÓWIENIE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uwiąz dla konia York Milo w kolorze różowym – pleciony uwiąz z obrotowym karabińczykiem
York Milo to elegancki i funkcjonalny pleciony uwiąz, który doskonale sprawdzi się w codziennej pracy z koniem. Produkt marki York łączy estetyczny wygląd z solidnym wykonaniem, zapewniając komfort użytkowania i trwałość na długi czas.
Uwiąz wykonany został z mocnego, plecionego materiału, odpornego na przetarcia i przyjemnego w dotyku. Wyposażony w obrotowy karabińczyk w srebrnym kolorze, umożliwia szybkie i bezpieczne podpięcie do kantara oraz zapobiega skręcaniu się liny podczas prowadzenia konia. Uwiąz wykończony jest plastikową końcówką, która chroni materiał przed strzępieniem i nadaje mu estetyczny wygląd.
Dzięki optymalnej długości ok. 2,3m, uwiąz zapewnia odpowiednią kontrolę nad koniem, jednocześnie pozwalając mu na swobodę ruchu.
Najważniejsze cechy uwiązu York Milo:
- trwały, pleciony uwiąz
- obrotowy klasyczny karabińczyk w srebrnym kolorze
- plastikowa końcówka chroniąca przed strzępieniem
- dostępny w kilku wersjach kolorystycznych
- długość uwiązu: ok. 2,3m
York Milo to doskonały wybór dla jeźdźców, którzy cenią estetykę, wygodę i niezawodność – idealny do prowadzenia konia, wiązania w stajni oraz podczas transportu.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.