Przejdź do głównej treści
Witaj w naszym sklepie
Tryb jasny Tryb ciemny
Otwórz wyszukiwarkę
Szukaj
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

YORK pas do lonżowania

Producent: YORK (przejdź do produktów)
Cena 216,00 zł
Czas wysyłki: wg.rozmiaru

Wybierz Rozmiar produktu:

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

Wybierz M L
szt.
Dostępność:
ROZMIARY
Zapytaj o produkt

OPIS

Produkty powiązane

Bezpieczeństwo produktu

YORK pas do lonżowania – komfortowy i funkcjonalny pas treningowy

YORK pas do lonżowania to solidny, starannie wykonany pas treningowy, przeznaczony do regularnej pracy z koniem z ziemi. Dzięki przemyślanej konstrukcji zapewnia wysoki komfort dla konia oraz dużą funkcjonalność dla osoby prowadzącej trening.

Pas jest gruby i miękki, a anatomicznie wyprofilowana część grzbietowa z odpowiednim wypełnieniem dobrze układa się na plecach konia, zwiększając wygodę podczas lonżowania. Zewnętrzna warstwa z trwałego nylonu została wyposażona w stalowe kółka o różnych wielkościach, rozmieszczone w wielu punktach, co umożliwia wszechstronne podpinanie pomocy treningowych.

Od wewnątrz pas pokryto gumowanym materiałem, który zapewnia bardzo dobrą przyczepność i zapobiega przesuwaniu się pasa w trakcie pracy. Regulacja z obu stron pozwala na precyzyjne dopasowanie do budowy konia, a wzmocnione nitami dziurki zwiększają trwałość i odporność na intensywne użytkowanie.

Najważniejsze cechy:

  • gruby, miękki pas do lonżowania

  • anatomicznie wyprofilowana część grzbietowa

  • zewnętrzny materiał nylonowy z licznymi stalowymi kółkami

  • wewnętrzna warstwa z gumowanego materiału – dobra przyczepność

  • regulacja z obu stron dla idealnego dopasowania

  • dziurki wzmocnione nitami – większa trwałość

Pas do lonżowania York to praktyczne i wygodne rozwiązanie do codziennego treningu, które sprawdzi się zarówno w pracy podstawowej, jak i bardziej zaawansowanej.

Brak danych

Mogą Ci się spodobać